4 maja 2015

Zuzanna :) 27.04.2015 Iława - 2 fotograf Karol Kryger

Ostatnio jakoś dużo się dzieje... Dużo pracy zawodowej, ale gdzieś kilka dni temu udało mi się wyrwać na szybką sesję przed pracą. 
Rozmawiałyśmy o niej z Zuzią już spory czas temu - przed jej studniówką, na którą szyta była widoczna na zdjęciach sukienka. Plany się zmieniały, pojawiało się kilka koncepcji, aż w końcu wylądowałyśmy w krzakach. ( Chyba cały czas będę podkreślała to, że wyciągam kobiety w krzaki ) 
Do współpracy zaprosiłam drugiego fotografa Karola Krygera , z którym miałam już okazję współpracować jako modelka. Należy on do jednych z ludzi, którzy wraz ze mną myślą o ponownym połączeniu fotografików z Iławy i okolic w Iławskim Towarzystwie Fotograficznym. 
Jeśli chodzi o ten plan ja osobiście jestem bardzo na TAK o czym mówiłam już w Radio Eska Iława jak i na portalu infoilawa.pl
Na razie pojawiają się ku temu pierwsze kroki. Zrobiliśmy już plener na wyspie Wielka Żuława, o którym można było przeczytać w Kurierze Iławskim - pojawiłam się na nim w 3 rolach : fotografa, modelki i organizatora, ale więcej napiszę o nim już niebawem, gdy pojawią się wszystkie zdjęcia. 

Wracając do głównego tematu sesji z Zuzią :) Udaliśmy się w piękny, aż zbyt słoneczny dzień w jedne z moich ulubionych krzaków < ostatnio coraz więcej ulubionych miejsc zostaje placami budowy, więc mam coraz mniejsze pole do popisu > . Myślę, że aż do tej chwili Zuzia nie była przekonana co do wybranego przeze mnie miejsca :) ale ja wiedziałam jakich efektów mogę się po nim spodziewać i oto są: Canon eos Ellan II 
Canon 70-200 f.4 
Solution 
wywołanie: Andrzej Świdziński 
skanowanie: Andrzej Musiński FOTMUS W ogóle z tym plenerem łączy się pewna głupia sytuacja :D Okazuje się, że ostatnio nawet ja zapominam o pewnych rzeczach i cóż... nie naładowałam akumulatorów przed < odkąd fotografuję czyli już kilka dobrych lat zawsze staram się o tym pamiętać > a tym razem... cóż... zostały dwie kreski, które w trakcie sesji zmieniły się w jedną i w pewnym momencie :D tak wyładowały się :D Ale z materiału, który zdążyłam zrobić jestem bardzo zadowolona :) Podoba mi się zarówno wersja cyfrowa jak i analogowa - zwykle bardziej wolę analogową część, a tu taka niespodzianka :)

3 komentarze:

 1. zdjęcia bardzo ładne , te pierwsze wydaja mi się lepsze od tych kolejnych , lepszy kolor skóry , bo te na dole to jakby skóra w niebieski odcień wpada , ale tak czy inaczej sesja i tak fajna , tylko tak się zastanawiam czy nie jest przepalona skóra ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Galwanizacja zdecydowanie poprawia właściwości danej powierzchni.
  Tworzy na jej wierzchu warstwę antykorozyjną, odporną na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.
  Przyczynia się do zdecydowanego zwiększenia wytrzymałości mechanicznej powierzchni.
  Niektóre ze stosowanych technik oprócGalwanizacja
  z poprawy własności fizycznych i mechanicznych metali, wpływają także na zwiększenie estetyki.

  OdpowiedzUsuń
 3. jest pięknie:) ale usunęłabym to zdjęcie gdzie się uśmiecham,wyglądam tam strasznie,jak jakiś diabeł

  OdpowiedzUsuń