11 listopada 2013

SIGRUN - 09.11.2013 Wrocław sesja 1

Piszę na świeżo póki ciągle mam w pamięci głos Sig :) Dziwne jest to, że rano jeszcze u niej byłam <11.11.2013 :)> obudziłam się <tym razem nie wykopałam nikogo z łóżka> wszamałam śniadanko, a teraz jestem tutaj 300 km dalej. 

Odkąd planowałam drugi wyjazd do Wrocławia wiedziałam, że będę fotografować Sigrun . Obserwowałam ją od dawna i podziwiałam za odwagę, cięty język i urodę. 

Odebrała mnie z dworca :) musiało to wyglądać zabawnie jak niemal w podskokach wybiegłam z pociągu, a od stacji Wrocław Mikołajów siedziałam przyklejona do okna z wielkim uśmiechem, który bardzo zaintrygował ludzi w przedziale, bo nie liczyło się już to, że telepałam się 7 godzin i przebyłam prawie całą Polskę, ale to, że wróciłam do tego cudownego miasta, do ludzi którzy stali mi się niesamowicie bliscy. 
Udało nam się znaleźć na peronie. :) ,,Jestem przy wejściu na peron 2... (...) chyba tym drugim" 
Był spacer po rynku i udanie się do księgarni, a potem piwo z miodem <3 i zostałyśmy wylegitymowane :) tak zaczęło się nasze prężne działanie :) Inne zabawne historie pobytowe przy innych notkach, bo to jeszcze nie koniec. Obecnie enigmatyczna, kobieca Sig na dobry początek :)nie ma to jak samowyzwalacz :) 


zdecydowanie nasze ulubione ujęcie :) 

No i portret z Yash :) 


4 komentarze:

 1. jedna z najlepszych twoich sesji ;)
  jestem pod wrażeniem!

  Jadzia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ^^ Sig po prostu jest niesamowita :) tyle powiem praca z nią to czysta przyjemność

   Usuń
 2. Bardzo mi się podobają zdjęcia, a kolor włosów piękny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)
   Popieram Sig cudownie w rudym, a do tego długość włosów mnie zachwyca :) będą jeszcze zdjęcia, które ją ukarzą w pełnej krasie

   Usuń