16 kwietnia 2018

Natalia Kalkowska - 03/04-2018 Iława

Ostatnio było mnie mniej :) Trochę zawirowań, zmian, ale wychodzę na prostą,  a przeciwności doprowadziły mnie do lepszego punktu niż ten, w którym byłam. 
Jednak nie o moim prywatnym życiu będę dzisiaj pisała. Na święta zjechałam do Iławy i z tej okazji postanowiłam na analogu dopaść kilka pięknych kobiet. Umówiłam się z Żanetą, Natalią i Mileną na sesje TFP - co już praktycznie nie zdarza się w moim przypadku. 
Pierwsza była Natalia. Spotkałyśmy się rano i szybko zadziałałyśmy koło ,,Kapera" 
W okolicy tych krzaków powstawało najwięcej zdjęć, bo zwykle tam testowaliśmy z Siudkiem nowinki. 
Natalię fotografowałam starą Konicą Centurią 200, którą dostałam jeszcze od Łukasza, a przeleżała w mojej warszawskiej lodówce prawie 3 lata. 
Część zdjęć przerobiłam na czarno-białe, a pozostałe zostawiłam w korekcji nadanej w czasie skanowania przez laborantę Beatę. 

Modelka: Natalia Kalkowska 
Canon eos 300 + Canon 85 1.8 
Konica Centuria 200 
skan i wywołanie: 
Profilab Express Arkadia
 Kilka z ujęć powstało na negatywie Fuji 200 też przeterminowanym :) Teraz śmiało mogę powiedzieć, że moje zapasy negatywów kolorowych zostały wyczerpane, a w swojej lodówczce znajdę już tylko bardzo stare czarno-białe filmy z kolekcji mojego ojca, który też bawił się w fotografię. 

Wprowadzam też  istotne zmiany w regulaminie sesji :) Modelki i Modele przychodzą z własnym filmem wskazanym przeze mnie oraz pokrywają koszt skanowania i wywołania negatywów według obowiązującego cennika w 2 zakładach fotograficznych - Profilab Express (Plac Mirowski ) oraz Czarno-Białe. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz